Narodowe Święto Niepodległości w Naszym Przedszkolu

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dlatego też 09 listopada odbyła się uroczyste spotkanie wszystkich grup z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Podczas tego spotkania dzieci recytowały wiersze patriotyczne, śpiewały piosenki. Podczas prezentacji multimedialnej dzieci utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych . Wszystkie dzieci tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersi widniały kotyliony z naszym godłem. O godzinie 11.11. wszystkie dzieci z naszego przedszkola dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.  Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych, Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.