24.09.2015 nową porę roku przywitaliśmy w naszym przedszkolnym ogródku. Pani Jesień przyszła do nas w całej okazałości i wspaniałości. Przyniosła wiele darów i niespodzianek.  W czasie wspólnych wesołych zabaw dzieciT witały Panią Jesień. Korzystając z pięknej pogody przedszkolaki wzięły udział w jesiennych grach w ogrodzie. Przedszkolaki m.in. wykonywały korale dla Pani Jesień, zbierały liści i ziemniaki, brały udział w wyścigach. Po zakończonych zadaniach, dzieci z wielkim apetytem zjadły smażoną kiełbaskę w ogrodzie przedszkolnym. Przez cały dzień towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda.  Uśmiech gościł na twarzach dzieci i wychowawczyń. Tak miło powitana jesień na pewno nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES