Z okazji październikowego Dnia Poczty i Znaczka Pocztowego gościliśmy w naszym Przedszkolu Panią Listonosz. Dzieci miały okazję zapoznać się z jej pracą, obowiązkami i trudnościami, z jakimi boryka się na co dzień. Dowiedziały się też, jaką drogę pokonuje przesyłka od nadawcy do adresata. Szczególne zainteresowanie przedszkolaków wzbudziła kolekcja znaczków pocztowych, jak również atrybuty listonosza: czapka i torba, której zawartość została ujawniona. Rozmowa z gościem uświadomiła dzieciom znaczenie znajomości swojego imienia i nazwiska, a także własnego adresu zamieszkania. W podziękowaniu za bardzo interesujące spotkanie oraz przybliżenie dzieciom pracy listonosza przedszkolaki wręczyły Pani Listonosz kwiatka i laurkę. Na zakończenie wszyscy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES