10 listopada w naszym Przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dla Smerfów i Krasnali był to szczególny dzień. Dzieci z tych grup we wrześniu po raz pierwszy zagościły w przedszkolu. Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas pobytu w przedszkolu: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały swoje umiejętności rytmiczne. Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor, Dorota Makles, czarodziejskim ołówkiem dotykając każde dziecko, zrobiła z niego prawdziwego przedszkolaka, a tym samym dokonała uroczystego pasowania.
Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało upominek, który będzie dzieciom. Zaproszeni na uroczystość rodzice byli bardzo wzruszeni. Po tych wielu emocjach, na wszystkich czekała niespodzianka. Cała uroczystość zakończyła się przepysznym poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Wszystkim pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu na twarzy i aby każdy dzień w przedszkolu był dniem pełnym radości i zabawy.

SAMSUNG CAMERA PICTURES