„Leżały kredki w pudełku i spały. Spały, drzemały, ziewały – dzień cały.” Tak zaczyna się pewna historia, ale ona nie dotyczy naszego przedszkola. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Doruchowie kolorowe kredki bardzo lubią i dlatego urządziliśmy 27 listopada 2015 roku niecodzienne święto – Dzień Kredki. Na pewno się domyślacie, że nudy nie było! Oczywiście, że tak! W tym dniu w centrum dziecięcych działań znajdowała się oczywiście kolory. W naszym przedszkolu zamieszkały pomarańczowe wiewiórki, żółte kaczuszki, niebieskie krople, zielone żabki i brązowe misie. Nie obyło się również bez pokazu talentów. Każda z grup zaprezentowała część artystyczną związaną z danym kolorem. Następnie w każdej z sal nauczycielki przygotowały dla dzieci kolorowe zadanie. Na przekór szarej i burej pogodzie bawiliśmy się kolorowo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA