Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólną wigilią, która odbyła się 22 grudnia. Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również.
I już tradycyjnie w tym dniu przedszkolaki przedstawiły „Jasełka”, w tym roku zadanie należało do „Biedronek”. Ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały historię narodzin Jezusa w Betlejem. Po przedstawieniu spotkaliśmy się w sali a wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.
Dzieci smakowały własnoręcznie udekorowane pierniki jak i inne słodkie przysmaki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES