Kochane Żabki i Drodzy Rodzice! 😊 Właśnie skończyliśmy kolejny etap naszej wspólnej ścieżki. Minął następny rok naszej współpracy. Ten był szczególnie trudny dla nas wszystkich z wiadomego, niezależnego od nas powodu…

Pożegnanie przedszkola wiersze, wierszyki z animacją 🧒🎓 - YouTube

Nie mogliśmy niestety spotykać się codziennie w przedszkolu i spędzać czasu na wesołych zabawach, czego bardzo mi brakowało- przyznaje. Mam nadzieję, że Wam także😊. Za to wiem, że wszyscy świetnie się spisaliście i byliście niesamowicie pracowici i kreatywni. Dodatkowo Wasze przesyłane prace wraz ze zdjęciami zawsze potrafiły poprawić mi humor. Starałam się zawsze pochwalić i docenić efekty waszej pracy niestety tylko słowami😊. Bardzo cieszę się, że tak licznie zaglądaliście na naszą stronę internetową  i korzystaliście z moich propozycji. Jednak poza Wami, drogie Żabki, także rodzice zasłużyli na ogromny medal. Gdyby nie Wy, Drodzy rodzice, ten czas byłby dla dzieci jeszcze trudniejszy, bo wasze wsparcie jest nieopisaną pomocą. Gdyby nie Wasze poświęcenie i zaangażowanie ten rok nie minął by tak dobrze. Chciałam Wam wszystkim, kochane Żabki i Drodzy Rodzice, podziękować z całego serca za Wasz wkład i ogrom pracy. Życzę Wam kochani miłych wakacji, spędzonych w zdrowiu, spokoju i szczęściu i mam nadzieję, że odwiedzimy się we wrześniu! Jeszcze raz miłych wakacji 😊 😊 😊!

Pozdrawiam serdecznie 🙂  Dorota Marczak