W miesiącu lutym odbył się w Publicznym Przedszkolu w Doruchowie zorganizowany przez nauczycieli w Tygodniu Bajkowym konkurs na wykonanie maski postaci bajkowej .Do udziału w nim zaprosiliśmy wszystkie dzieci z  naszego przedszkola . Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była maska  postaci z bajki ,,Kubuś Puchatek i przyjaciele’’. Prace można było wykonać dowolną techniką plastyczną z możliwością wykorzystania różnych  materiałów plastycznych. W konkursie wzięły udział  dzieci z czterech oddziałów w wieku od 3do 5 lat. Dzieci najmłodsze z oddziału Smerfy wykonały maskę Kubusia Puchatka, Pajacyki- dzieci  5 letnie maskę Królika  w oddziałach dzieci 4 letnich Biedronki- Prosiaczka, a u Krasnali wykonano maskę Tygryska.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

DSC00170 DSC00181

.