W ramach działań profilaktycznych policjanci  z naszego terenu przeprowadzili spotkanie z dziećmi z naszego przedszkola .Na jednej z sal dzieci uczestniczyły w spotkaniu z policjantką i  Komisarzem Pyrkiem 5

Podczas rozmowy z dziećmi policjantka i maskotka Pyrek wyjaśnili na czym polega bezpieczne zachowanie w domu, przedszkolu i na drodze. W rozmowie  wspomnieliśmy o bezpiecznym przechodzeniu po pasach ,bezpiecznej jeździe w fotelikach samochodowych

Atrakcyjnym  elementem spotkania był pokaz z psem policyjnym

6

Policjanci pokazali nam  w jaki sposób należy zachować się podczas spotkania z nieznajomym  agresywnym psem.7

Omówienie w tak ciekawy sposób zasad bezpieczeństwa na pewno utrwali  zdobytą już wcześniej  wiedzę dzieci na temat bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowymDSC00162