W naszym przedszkolu  z okazji świąt wielkanocnych przedszkolaki z grupy Krasnale  dzieci 3 i 4 letnie wcieliły się w role aktorów i wystąpiły w przedstawieniu pt. „Brzydkie kaczątko”, który przygotowała nauczycielka: A. Ćwikła

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Wspaniała dekoracja i przebrania aktorów  pomogły widzom przenieść się w bajkowy świat.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bajka o skrzywdzonym kaczątku  wywoływała wiele pozytywnych emocji dotyczących przyjaźni i tolerancji.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Przedszkolaki doskonale wcieliły się w swoje role, a piękna muzyka, profesjonalna gra małych aktorów oraz ciekawe i barwne kostiumy wprowadziły dzieci w doskonały nastrój i dostarczyły wiele wspaniałych wrażeń oraz wzruszeń .

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bajkę obejrzeli również rodzice na uroczystości z okazji Dnia Mamy. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, co zaowocowało gromkimi brawami licznie zgromadzonej widowni.