W piątek, 7 października cztery grupy z naszego przedszkola wyruszyły dwoma autokarami  na wycieczkę do Ośrodka Wczasów Dziecięcych w Głazie. Zajączki, Pszczółki, Żabki i Motylki w  otoczeniu pięknej przyrody miały możliwość obcowania z bardzo przyjaznymi alpakami, które chętnie karmiły marchewką. Mogły doświadczyć jazdy konnej w siodle jak prawdziwi jokeje oraz przejażdżki bryczką po okolicy. Dodatkową atrakcją był wspaniale wyposażony plac zabaw, gokarty na pedały, zjazd linowy, bańki mydlane i zabawy z chustą animacyjną. Nie zabrakło oczywiście pysznego posiłku w postaci ulubionej zupki pomidorowej i kiełbaski, a przysłowiową kropką nad i był słodki wafelek. Wycieczka okazała się wspaniałą  wyprawą  pełną radości i zabawy, a dzięki przepięknej pogodzie dzieci mogły doświadczyć prawdziwej polskiej, wielobarwnej jesieni.