W zeszłym tygodniu, 9 listopada miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w naszym przedszkolu, bowiem do grona przedszkolaków zostały przyjęte nowe dzieci. Głównymi bohaterami tego dnia były trzylatki z grupy Jeżyki pod wodzą pani Marty Ulichnowskiej.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, rodzice oraz pani dyrektor Aniela Ćwikła. Małe Jeżyki zaprezentowały swój program artystyczny, który wzbudził zachwyt i wzruszenie wśród gości. Występując przed rodzicami dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było oczywiście pasowanie, które odbyło się poprzez symboliczne położenie kredki przez panią dyrektor na ramieniu  każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały medale oraz upominki. Po części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami udały się na mały poczęstunek. To był niezapomniany dzień,
a wspomnienia i zdjęcia pozostaną na lata.

Witajcie Kochane Jeżyki wśród gromady przedszkolaków.